Producenci
Pralka BOSCH WAN2813APL (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Pojemność bębna | 65 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 2300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli | 46 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Waga produktu | 70 kg |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wydajność | |
| System kontroli piany | Tak |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Opóźniony start | 24 h |
| Programy prania | Bawełna Wełna Pranie ręczne Syntetyk Delikatne |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Water Plus | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Bosch (pielęgnacja ubrań) | SpeedPerfect |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące