Producenci
Pralka BOSCH WGG154ZSPL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Kąt otwierania drzwi | 160° |
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Pojemność bębna | 70 l |
| Typ drzwiczek | Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor drzwiczek | Biały Przezroczysty |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 50 l |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 73,8 kg |
| Głębokość produktu | 588 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Wydajność | |
| Programy prania | Ciemne kolory / Jeans Mix Wełna Odzież funkcyjna Wirowanie i odpompowanie Eco 40-60 Płukanie Bawełna Delikatny/jedwab Iron Assist Super szybki Hygiene+ Syntetyk Czyszczenie bębna |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Pojemność znamionowa | 10 kg |
| Czas cyklu (max) | 230 min |
| Opcja usuwania plam | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 74 dB |
| System kontroli piany | Tak |
| Opóźniony start | 24 h |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie prania Bosch | ActiveWater™ Plus EcoSilence Drive™ SpeedPerfect AntiVibration Design VarioDrum |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące