Producenci
Pralka CANDY CW50-BP12307-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Technologia przetworników | Tak |
| Pojemność bębna | 32 l |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Okienko | Tak |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor uchwytu drzwi | Czarny |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Moc | |
| Pranie zużywające energię | 0,39 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Pobór wody na cykl | 30 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 39 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 700 mm |
| Szerokość produktu | 510 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 47 kg |
| Wydajność | |
| Czas cyklu (max) | 188 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Pojemność znamionowa | 5 kg |
| Czas cyklu (program szybki) | 15 min |
| Opóźniony start | 24 h |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1200 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 69 dB |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Ilość programów piorących | 12 |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Programy prania | Bawełna Delikatny/jedwab Quick 15min Mix Kolor Bawełna 20°C Ręka/wełna Syntetyk Sport Eko |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 567 mm |
| Szerokość opakowania | 571 mm |
| Wysokość opakowania | 802 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 52 kg |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Candy (pielęgnacja ubrań) | Silnik inwerterowy Quick 15 Min |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące