Producenci
Pralka CANDY CW50-BP12307U1-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność bębna | 48 l |
| Technologia przetworników | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 39 kWh |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór wody na cykl | 31 l |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 61 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Wydajność | |
| Programy prania | Kolor Pranie ręczne Delikatne Bawełna 20°C Syntetyk Eco 40-60°C Jeansy Płukanie Quick 15min HygienaPlus Sport Spin/odpływ |
| Pojemność znamionowa | 5 kg |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 69 dB |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Czas cyklu (max) | 189 min |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Ilość programów piorących | 12 |
| Opóźniony start | 24 h |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 63 kg |
| Wysokość opakowania | 890 mm |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 480 mm |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie Candy (pielęgnacja ubrań) | Mix Power System Lite |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2240689 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące