Producenci
Pralka HOTPOINT AQ104D497SD EU/B N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Kolor drzwiczek | Srebrny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Zużycie wody pranie | 51 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Natężenie | 10 A |
| Napięcie | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na 100 cykli | 59 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Moc przyłączeniowa (prąd) | 1850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 616 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Waga produktu | 75,8 kg |
| Wydajność | |
| Pozostała wilgoć | 53% |
| Pojemność znamionowa | 10 kg |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 78 dB |
| Programy prania | Pościel Antyalergiczny Wełna Cottons 40°C Koszule Delikatny/jedwab Bawełna 60°C Syntetyk 20°C Delikatne Biały Para Eco 40-60 |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Czas cyklu prania | 239 min |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1351 RPM |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące