Producenci
Pralka HOTPOINT H8 W946WB EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Dwustronne drzwi | Nie |
| Tworzywo rury | Plastik |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy, Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność bębna | 64 l |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Prąd | 10 A |
| Obciążenie | 1700 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór wody na cykl | 45 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pranie zużywające energię | 0,494 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli | 49 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 643 mm |
| Waga produktu | 83 kg |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Szerokość produktu | 599 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 112,5 cm |
| Głębokość przy zamkniętych drzwiach | 64,4 cm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 71 dB |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Pojemność znamionowa | 9 kg |
| Pozostała wilgoć | 53% |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Czas cyklu (max) | 225 min |
| Programy prania | Bawełna Delikatny/jedwab Bluzka/koszula Opieka nad dzieckiem Para Płukanie i wirowanie Wełna Eko Spin/odpływ Higiena/antyalergia Syntetyk Pościel Mix |
| Klasa emisji hałasu | A |
| System kontroli piany | Tak |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1400 RPM |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące