Producenci
Pralka HOTPOINT NS702U W EU N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Okienko | Tak |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Pojemność bębna | 46 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Uniwersalny silnik | Tak |
| Kolor uchwytu drzwi | Biały |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Moc | |
| Obciążenie | 1850 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Prąd | 10 A |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór wody na cykl | 45 l |
| Typ wtyczki zasilającej | Type F (CEE 7/4) |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Zużycie energii na 100 cykli | 77 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Głębokość produktu | 522 mm |
| Waga produktu | 62 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 81 dB |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Klasa wirowania (suszenia) | C |
| System kontroli piany | Tak |
| Czas cyklu (max) | 205 min |
| Ilość programów piorących | 17 |
| Programy prania | Eco Bawełniane Płukanie i wirowanie Delikatne Wełna Koszule Pościel Dziecięcy Antyalergiczny Biały Szybki 30 min Eco 40-60 Bawełna Syntetyk 20°C Mix |
| Idealne wyważenie | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 951 RPM |
| Klasa emisji hałasu | D |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące