Producenci
Pralka INDESIT MTWSA 61294 W PL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Automatyka wagowa | Tak |
| Funkcje dodatkowe | Prasowanie wstępne, start/pauza, wybór rodzaju plam, wybór stopnia zabrudzenia |
| Opóźnienie startu | Tak |
| Blokada rodzicielska (panelu sterowania) | Tak |
| Zabezpieczenie przed zalaniem | Wewnętrzne |
| Równomierne rozłożenie ładunku | Tak |
| Kontrola piany | Tak |
| Regulacja prędkości wirowania | Tak |
| Wskaźnik przebiegu programu | Tak |
| Blokada przedwczesnego otwarcia drzwi | Tak |
| Automatyka prania | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Konstrukcja | |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Typ kontroli | Pokrętło, przyciski |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 56 kWh |
| Pobór wody na cykl | 43 l |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Waga i rozmiary | |
| Waga z opakowaniem | 62 kg |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 425 mm |
| Wydajność | |
| Programy prania | Wirowanie i odpompowanie Wełna Szybki Sport Bawełna 40°C Biały Mix Bawełna Delikatny/jedwab Bawełna 60°C Bawełna 30°C Syntetyk 20°C Eco 40-60°C Płukanie i wirowanie |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Pozostała wilgoć | 53% |
| Pojemność znamionowa | 6 kg |
| Czas cyklu (max) | 198 min |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 76 dB |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące