Producenci
Pralka LG F2WR508S0W, klasa A, Ładowność 8 kg, Głębokość 47.5 cm, 1200 RPM, Biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ drzwiczek | Szkło hartowane |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia przetworników | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Pobór wody na cykl | 48 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 42 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 101,5 cm |
| Waga produktu | 56 kg |
| Głębokość produktu | 475 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| funkcja Rinse Plus | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 71 dB |
| Minimalna prędkość obrotu | 400 RPM |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Maksymalna temperatura prania | 95 °C |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Minutnik | Tak |
| Czas cyklu (max) | 218 min |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1200 RPM |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Programy prania | Bawełna Pranie wstępne Szybko 14 min Płukanie i wirowanie Pościel Higiena/antyalergia Syntetyk Eco 40-60°C Mix Sport |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 600 mm |
| Wysokość opakowania | 800 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 kg |
| Głębokość opakowania | 585 mm |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| TurboWash | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie LG (pielęgnacja ubrań) | AI DD™ |
Gwarancja 24 miesiące