Producenci
Pralka WHIRLPOOL NTDLR 7220SS PL/N
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Zawias drzwiczek | W górę |
| Tworzywo rury | Plastik |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Pojemność bębna | 42 l |
| Typ ładowania | Od góry |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 78 kWh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Prąd | 10 A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 2100 W |
| Pobór wody na cykl | 45 l |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 57 kg |
| Głębokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 900 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Wydajność | |
| Programy prania | Kolor Dżins / denim Wełna Quick 30min Higiena/antyalergia Mix Syntetyk Eco 40-60°C Wirowanie Bawełna Delikatny/jedwab Płukanie i wirowanie |
| Czas cyklu (max) | 205 min |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| System kontroli piany | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1200 RPM |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 78 dB |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Tak |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Ilość programów piorących | 14 |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące