Producenci
Pralka automatyczna 8kg MPM-5814-PT-43
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Model | Pralka |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | LED |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie) | 42 kWh |
| Moc znamionowa | 1900 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 520 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Pranie wstępne | Tak |
| Programy prania | Bawełna Antyalergiczny Szybki 15 min Wirowanie i odpompowanie Pościel Super szybki Syntetyk 20°C Eco 40-60 Płukanie T-shirt Jeansy Bawełna 20°C Bawełna z praniem wstępnym Intensywny Wełna |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| Czas cyklu prania | 218 min |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Pozostała wilgoć | 53,9% |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 76 dB |
| Funkcja pary | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Zużycie wody pranie | 48 l |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące