Producenci
Pralka automatyczna MPM-5712-PK-45 7kg 1200 obr/min funkcja pary, silnik inwenterowy, Eco, biała
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski, Pokrętło |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 500 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wysokość produktu | 840 mm |
| Wydajność | |
| Programy prania | Mix Bielizna damska Szybki 15 min Wełna Pościel 20°C Eco 40-60°C Para Płukanie i wirowanie Bawełna Delikatny/jedwab Smart Odplamianie Wirowanie Puchowe Program samoczyszczący |
| Prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie próbuj samodzielnie naprawiać ani otwierać obudowy, może to grozić porażeniem prądem. Trzymaj urządzenie z dala od źródeł wody, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Zawsze używaj urządzenia zgodnie z instrukcjami, aby zapobiec ryzyku uszkodzenia lub pożaru. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące