Producenci
Pralka do zabudowy BOSCH WIW24342EU 8 kg 1200 obr./min AquaStop
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Okienko | Tak |
| Dostosowany do paneli | Tak |
| Otwarcie drzwiczek | Otwieranie boczne |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Długość przewodu | 2,1 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | C |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii na 100 cykli | 62 kWh |
| Prąd | 10 A |
| Pobór wody na cykl | 45 l |
| Obciążenie | 2300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pranie zużywające energię | 0,624 kWh |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 76 kg |
| Głębokość produktu | 544 mm |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 95,6 cm |
| Szerokość produktu | 596 mm |
| Wysokość produktu | 818 mm |
| Wydajność | |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Tak |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Programy prania | Bawełna Bluzka/koszula Mix Syntetyk Szybki 30 min Eco 40-60 Płukanie Delikatne Spin/odpływ Szybki 15 min Antyalergiczny Ręka/wełna |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 66 dB |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Opóźniony start | 24 h |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Czas cyklu (program szybki) | 15 min |
| Pojemność znamionowa | 8 kg |
| System kontroli piany | Tak |
| Automatyczne rozpoznawanie obciążenia | Tak |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Czas cyklu (max) | 206 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Water Plus | Tak |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1200 RPM |
| Ergonomia | |
| Regulowanie stopy | 15 cm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Wskaźnik programu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie należy dotykać pralki mokrymi rękami, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Nie wolno przekraczać maksymalnego obciążenia pralki. Pralka musi być zainstalowana zgodnie z instrukcją instalacji, aby zapobiec ryzyku zalania. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Technologie prania Bosch | ActiveWater™ Plus Aqua Stop EcoSilence Drive™ SpeedPerfect Hygiene Plus VarioDrum |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące