Producenci
Pralka do zabudowy CANDY CBW 27D1E-S
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Technologia przetworników | Nie |
| Pojemność bębna | 58 l |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Podświetlenie wyświetlacza | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Wypełniony wodą | Zimny |
| Tworzywo rury | Plastik |
| Okienko | Tak |
| Moc | |
| Zużycie energii na 100 cykli | 69 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Pobór wody na cykl | 41 l |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 65,5 kg |
| Wysokość produktu | 820 mm |
| Głębokość produktu | 530 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Szerokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 60 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 83 cm |
| Wydajność | |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Programy prania | Bawełna Syntetyk Bawełna 20°C |
| NFC | Nie |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 75 dB |
| System kontroli piany | Tak |
| Dodawanie ubrania (pauza) funkcja | Nie |
| Opóźniony start | 24 h |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Czas cyklu (max) | 208 min |
| Minutnik | Tak |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Pojemność znamionowa | 7 kg |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1200 RPM |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Nie |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Poziom hałasu (pranie) | 56 dB |
| Ilość programów piorących | 16 |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 67,5 kg |
| Głębokość opakowania | 570 mm |
| Wysokość opakowania | 875 mm |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wskaźnik programu | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Indeks naprawialności | 8.1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno przekraczać maksymalnego obciążenia pralki. Nie należy dotykać pralki mokrymi rękami, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Pralka musi być zainstalowana zgodnie z instrukcją instalacji, aby zapobiec ryzyku zalania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące