Producenci
Pralka do zabudowy WHIRLPOOL BI WMWG 91485 EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Okienko | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Model | Wbudowany |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Prąd | 10 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie) | 55 kWh |
| Obciążenie | 1850 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 66,5 kg |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wydajność | |
| Programy prania | Kolory 15° Bawełna Wełna Sport Delikatne Mix Syntetyk 20°C Kołdra Biały Szybki 30 min Wirowanie Płukanie i wirowanie Eco 40-60 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Zużycie wody pranie | 50 l |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 70 dB |
| Technologia 6-ty Zmysł | Tak |
| Pozostała wilgoć | 53% |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Pojemność znamionowa | 9 kg |
| FreshCare+ | Tak |
| Czas cyklu prania | 218 min |
| Regulowana prędkość obrotów | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Wybór programu czujnika | Tak |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno przekraczać maksymalnego obciążenia pralki. Nie należy dotykać pralki mokrymi rękami, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Pralka musi być zainstalowana zgodnie z instrukcją instalacji, aby zapobiec ryzyku zalania. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące