Producenci
Pralko-suszarka BEKO B5DFT584427WPB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Okienko | Tak |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Silnik | Inwerter cyfrowy |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 67 kg |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Głębokość produktu | 570 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Wydajność | |
| Ilość programów piorących | 15 |
| Programy prania | Bawełna Pobierz program Szybki Koszule Spin/odpływ Syntetyk Wypierz i ubierz Higiena Eco 40-60 Płukanie Pranie i suszenie dla alergików Ręka/wełna Pranie i suszenie 5 kg |
| Funkcja Anti-Crease | Tak |
| Pranie wstępne | Tak |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 76 dB |
| Zużycie wody pranie | 46 l |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | D |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie) | 47 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli (mycie i suszenie) | 264 kWh |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Czas cyklu pranie i suszenie | 510 min |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Czas cyklu prania | 218 min |
| Pojemność znamionowa (pranie) | 8 kg |
| Funkcja pary | Tak |
| Programy suszenia | Syntetyk Bawełna |
| Zużycie wody pranie i suszenie | 65 l |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie) | A |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 5 kg |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 885 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 68 kg |
| Szerokość opakowania | 650 mm |
| Głębokość opakowania | 590 mm |
| Ergonomia | |
| Czyszczenie bębna | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| System równoważenia balansu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące