Producenci
Pralko-suszarka BOSCH WNA13401PL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Tworzywo bębna | Stal nierdzewna |
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor drzwiczek | Biały |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
| Moc | |
| Klasa wirowania (suszenia) | B |
| Zużycie energii na 100 cykli (mycie i suszenie) | 313 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | E |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 598 mm |
| Głębokość produktu | 590 mm |
| Wysokość produktu | 840 mm |
| Wydajność | |
| Czas cyklu prania | 225 min |
| Zużycie wody pranie i suszenie | 70 l |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 5 kg |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 70 dB |
| Zużycie wody pranie | 41 l |
| Czas cyklu pranie i suszenie | 440 min |
| Pojemność znamionowa (mycie) | 8 kg |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźniony start | Tak |
| Ergonomia | |
| Wskaźnik programu | Tak |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Liczba programów | 14 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 333413 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące