Producenci
Pralko-suszarka GORENJE WD2PA964ADT/PL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Okienko | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Rodzaj silnika | Silnik Inwerterowy |
| Kąt otwarcia drzwi | 140° |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor drzwiczek | Czarny |
| Typ ładowania | Od przodu |
| Rodzaj produktu | Kondensacyjna |
| Typ kontroli | Przyciski, Pokrętło |
| Typ produktu | Pralko-suszarka |
| Moc | |
| Moc znamionowa | 1750 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Wysokość produktu | 845 mm |
| Głębokość produktu | 610 mm |
| Waga produktu | 70 kg |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 72 dB |
| Pojemność znamionowa (mycie) | 9 kg |
| Czas cyklu pranie i suszenie | 630 min |
| Auto program suszenia | Tak |
| Zużycie wody pranie | 40 l |
| Czas cyklu prania | 216 min |
| Zużycie wody pranie i suszenie | 89 l |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 6 kg |
| Programy suszenia | Pranie i suszenie Para Syntetyk Bawełna |
| Programy prania | Syntetyk 20°C ExtraHygiene Płukanie i wirowanie Eco 40-60 Wirowanie Szybki 15 min Mix Czyszczenie bębna Wełna Bawełna |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie) | A |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | D |
| Klasa emisji hałasu | A |
| Zużycie energii na 100 cykli (mycie i suszenie) | 307 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie) | 34 kWh |
| Ilość programów | 15 |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pojemność bębna | 66 l |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1400 RPM |
| Pranie wstępne | Tak |
| Ergonomia | |
| Zabezpieczenie przed przelaniem się wody | Tak |
| Możliwość dołożenia prania | Tak |
| Wyświetlacz LED | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Opóźniony start | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 2225330 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące