Producenci
Pralko-suszarka WHIRLPOOL FFWDB 976258 SV EE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Typ ładowania | Od przodu |
| Umiejscowienie urządzenia | Wolnostojące |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Zawias drzwiczek | Lewy |
| Moc | |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Zużycie wody pranie | 50 l |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Obciążenie | 1850 W |
| Zużycie wody pranie i suszenie | 66 l |
| Prąd | 10 A |
| Zużycie energii na 100 cykli (mycie i suszenie) | 414 kWh |
| Zużycie energii na 100 cykli (pranie) | 57 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie) | B |
| Klasa efektywności energetycznej (pranie i suszenie) | E |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Waga produktu | 73,4 kg |
| Głębokość produktu | 605 mm |
| Wysokość produktu | 850 mm |
| Wydajność | |
| Pojemność znamionowa (mycie) | 7 kg |
| Pojemność znamionowa (mycie i suszenie) | 9 kg |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 80 dB |
| Klasa wirowania (suszenia) | A |
| Czas cyklu pranie i suszenie | 590 min |
| Czas cyklu prania | 228 min |
| Maksymalna prędkość obrotu | 1600 RPM |
| Programy prania | Syntetyk Wełna Mix Bawełna Delikatny/jedwab Para Płukanie i wirowanie Biały Spin/odpływ |
| Programy suszenia | Para Białe ubrania Delikatny/jedwab Mix Wełna Syntetyk Bawełna Pranie i suszenie |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Ergonomia | |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| Wskaźnik pozostałego czasu | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Nie używaj urządzenia, gdy jesteś mokry lub boso, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Ostrzeżenie: Urządzenie musi być podłączone do uziemionego gniazdka elektrycznego. Ostrzeżenie: Utylizuj urządzenie zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi utylizacji sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Zrównoważony rozwój | |
| Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania Energetycznego (EPREL) | 1167972 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące