Producenci
Praska do ziemniaków GEFU PRENSO G-89440
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość tarcz | 3 |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 610 g |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy