Producenci
Praska do ziemniaków PANTARA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Materiały | Tworzywo sztuczne Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Długość produktu | 308 mm |
| Waga produktu | 680 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 60 miesięcy