Producenci
Preparat do czyszczenia płyt ceramicznych VitroCare ELECTROLUX M3HCC300 300ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Szkło ceramiczne |
| Typ opakowania | Butelka |
| Pojemność | 300 ml |
| Gotowy do użycia | Tak |
| Najlepsze zastosowania | Glass case |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 86 mm |
| Głębokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Wysokość produktu | 162 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; produkt wymaga specjalnej utylizacji. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie wdychać par produktu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące