Producenci
Primus 3214 Express Ciekłe paliwo do kuchenki
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność ogrzewania | 8900 BTU/h |
| Czas gotowania | 3,5 min |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ produktu | Ciekłe paliwo do kuchenki |
| Moc | 2600 W |
| Materiały | Mosiądz Stal nierdzewna |
| Źródło ciepła | Butan/Propan |
| Rodzaj zapłonu | Ręczny |
| Zastosowanie | Podróżowanie z plecakiem |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 88 g |
| Średnica | 13,1 cm |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Wysokość opakowania | 87 mm |
| Szerokość opakowania | 86 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące