Producenci
Primus Express Spider Kuchenka z kanistrem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Mosiężny |
| Łatwy do rozmontowania | Tak |
| Źródło ciepła | Butan/Propan |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Kuchenka z kanistrem |
| Moc | 2000 W |
| Ilość nóg | 3 |
| Materiały | Stal nierdzewna Mosiądz |
| Liczba palników/stref gotowania | 1 strefa |
| Łatwy w transporcie | Tak |
| Rodzaj zapłonu | Ręczny |
| Zużycie paliwa | 145 g/h |
| Regulowana moc | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 105 mm |
| Wysokość produktu | 82 mm |
| Średnica | 5 cm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 200 g |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące