Producenci
Primus PowerLighter III Zapalniczka kuchenna Czarny, Szary
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Model | Zapalniczka kuchenna |
| Możliwość ponownego napełnienia | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 67 g |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z oczami i skórą. Przed użyciem dokładnie przeczytać instrukcję. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskier, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. |
Gwarancja 24 miesiące