Producenci
Procesor AMD Ryzen 5 5500
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Producent procesora | AMD |
| Tryb pracy procesora | 64-bit |
| Pudełko | Tak |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,6 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Zawiera system chłodzący | Tak |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Liczba wątków | 12 |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Model procesora | 5500 |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Bez ECC | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 MHz 2667 MHz 2933 |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Cechy | |
| Segment rynku | Komputer stacjonarny |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Hyper Threading (Intel® HT Technology) | Nie |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85423119 |
Gwarancja 36 miesięcy