Producenci
Procesor AMD Ryzen 5 6C/12T 5600G MPK - 12szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Konfigurowalne wyższe TDP | 65 W |
| Częstotliwość bazowa procesora | 3,9 GHz |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | 5600G |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 65 W |
| Cache procesora | 16 MB |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Przeznaczenie | PC |
| Proces litograficzny | 7 nm |
| Zawiera system chłodzący | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 45 W |
| Pudełko | Nie |
| Gniazdo procesora | Socket AM4 |
| Tryb pracy procesora | 64-bit 32-bit |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Wbudowana bazowa częstotliwość procesora | 1900 Mhz |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dual-channel |
| Taktowanie zegara pamięci wspierane przez procesor | 3200 Mhz |
| Typy pamięci wspierane przez procesor | DDR4-SDRAM |
| Cechy | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85423119 |
| Segment rynku | Komputer stacjonarny |
| Wersja gniazd typu Slot (PCI Express) | 3.0 |
Gwarancja 36 miesięcy