Producenci
Produkt Finn F-021
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | WEEE RoHS UKCA REACH CE EAC |
| Cechy | |
| Ilość prędkości | 8 |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Przepływ powietrza | 361 m³/h |
| Siatka ochronna | Tak |
| Przeznaczenie | Podłoga, Stół, Okno |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Koła transportowe | Nie |
| Poziom hałasu | 53 dB |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 13 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 226 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Wysokość produktu | 954 mm |
| Szerokość produktu | 349 mm |
| Dane opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Lampy | |
| Wbudowane światło | Nie |
Gwarancja 24 miesiące