Producenci
Produkt Piotr P-013
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Cechy | |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kolor produktu | Czarny Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Średnica czaszy wentylatora | 13,5 cm |
| Minutnik | Tak |
| Model | Wentylator stojący |
| Ilość prędkości | 3 |
| Licznik timera (maksymalny) | 7 h |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 60 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1100 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Dane opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Gwarancja 24 miesiące