Producenci
Produkty o kodzie TPOD2300BZ
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Kamera akcji |
| Ilość nóg | 3 |
| Wbudowana poziomica | Tak |
| Typ blokady nogi | Zawias |
| Gwint statywu | 1/4" |
| Materiały | ABS Aluminium |
| Typ głowicy statywu | Pan |
| Liczba sekcji nóg | 2 |
| Maksymalny udźwig | 4 kg |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość (min) | 6,4 cm |
| Wysokość (max.) | 16,1 cm |
| Długość po złożeniu | 6,9 cm |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące