Producenci
Profesjonalna myjka ciśnieniowa KARCHER HD 5/11 E EB+ Foam classic - 1.520-831.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Długość kabla | 5 m |
| Połączenie zaciskowe akcesorów | Tak |
| Koła transportowe | Tak |
| Układ | Kompaktowy |
| Kolor produktu | Antracytowy |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Długość węża | 10 m |
| Moc | |
| Obciążenie | 2200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Pobór mocy | 2200 W |
| Ilość faz | 1 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 – 60 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 366 mm |
| Głębokość produktu | 334 mm |
| Wysokość produktu | 954 mm |
| Waga produktu | 18 kg |
| Wydajność | |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Regulowane ciśnienie | Nie |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Ciśnienie robocze | 110 bar |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 25,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Lanca spryskująca Vario | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Zawiera pistolet natryskowy | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego. Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni. Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące