Producenci
Projektor Acer Beamer AOpen QF23s tragbare 6500 Lumen LED 16:9 Full HD
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Tryby projekcji | Sufit, Przednie, Tylne |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Przenośny |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Waga produktu | 1,23 kg |
| Głębokość produktu | 155 mm |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 6 W |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| PC Audio out | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów USB 2.0 typu-A | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| System obiektywów | |
| Ostrość | Automatyczna |
| Stosunek padania | 1.26 (72''@2m) |
| Projektor | |
| Projektor smart | Tak |
| Korekcja Keystone'a, poziom | +/-30° |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 3048 mm (40 - 120") |
| Odległość projekcji | 1,12 - 3,35 m |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Technologia projekcji | LCD |
| Korekcja Keystone'a, pion | +/-30° |
| Jasność projektora | 250 ANSI lumenów 6500 Lumeny LED |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła | 30000 h |
| Rodzaj źródła światła | LED |
Gwarancja 24 miesiące