Producenci
Projektor Acer H6523BD DLP FHD 3500ANSI 10.000:1 2xHDMI VGA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Kino domowe |
| Technologia | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Full HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Moc lampy | 245 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Kontrast | 10000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM/HDTV/EDTV/SDTV |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 9.76 m |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Złącza wejścia | HDMI D-Sub Audio mini-jack 3,5 mm |
| Waga (kg) | 2.900 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 313 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 240 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 114 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 290 W |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Pilot | Nie |
| Gwarancja na lampę | 12 miesięcy |
| Czytnik kart | Nie |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Nie |
| Wyjście audio | Nie |
| Futerał | Tak |
| Informacje dodatkowe | Technologia Acer BlueLightShield Korekcja zniekształceń trapezowych Tryb piłkarski Profesjonalna kalibracja ISFccc Technologia Acer LumiSense |