Producenci
Projektor Acer H6523BDP DLP FHD 3500ANSI 10.000:1 2xHDMI VGA
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Kino domowe |
| Technologia | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Full HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Moc lampy | 245 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Kontrast | 10000 :1 |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM/HDTV/EDTV/SDTV |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 9.76 m |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Złącza wejścia | D-Sub HDMI x2 Stereo mini jack x2 RS-232 |
| Waga (kg) | 2.900 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 313 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 240 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 114 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 290 W |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Pilot | Nie |
| Gwarancja na lampę | |
| Czytnik kart | Nie |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Nie |
| Wyjście audio | Tak |
| Informacje dodatkowe | Zoom cyfrowy 2x Maksymalna synchronizacja pionowa 120 Hz Maksymalna synchronizacja pozioma 100 kHz Minimalna synchronizacja pionowa 24 Hz inimalna synchronizacja pozioma 15 kHz Minimalna jasność obiektywu f/2,1 Maksymalna jasność obiektywu f/2,31 Minimalna ogniskowa 15.59 mm Maksymalna ogniskowa 17.14 mm Minimalna długość przekątnej obrazu 711.20 mm Maksymalna długość przekątnej obrazu 7.62 m (300") Hałas wentylatora - Przybliżony tryb ekonomiczny 27 dB Przybliżony tryb standardowy 36 dB Do montażu na suficie |