Producenci
Projektor Acer H6531BD DLP FHD/3500ANSI/10000:1/2xHDMI/VGA/USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Full HD | Tak |
| Ready HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Moc lampy | 203 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Kontrast | 10000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM/HDTV/EDTV/SDTV |
| Minimalny rozmiar ekranu | 27 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 10.00 m |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Złącza wejścia | HDMI x2 D-Sub Audio mini-jack 3,5 mm USB |
| Złącza wyjścia | Audio Out |
| Waga (kg) | 2.600 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 322 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 225 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 91 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 270 W |
| Poziom hałasu (typowy) | 30 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Czytnik kart | Nie |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Nie |
| Informacje dodatkowe | Żywotność lampy w trybie ExtremeEco: 20000 Hour Kompatybilność z komputerem: Mac PC, Windows PC |