Producenci
Projektor Acer M550 DLP MR.JPC11.00J (DLP; 4K-UHD (3840x2160); 3000 ANSI; 1.x mln :1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Poziom hałasu | 29 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Moc | |
| Pobór mocy | 315 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Szerokość opakowania | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,3 kg |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Szerokość produktu | 398 mm |
| Głębokość opakowania | 425 mm |
| Głębokość produktu | 297 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | HDMI Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Zgodny z Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 20,91 - 32,62 mm |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Zakres pionowego przesuwania obiektywu | -15 - 15% |
| Projektor | |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 900000:1 |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Synchronizacja pionowa (min) | 0,024 kHz |
| Jasność projektora | 2900 ANSI lumeny |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 2160p (3840x2160) |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 0,12 kHz |
| Synchronizacja pozioma (min) | 15 kHz |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 2320 ANSI lumeny |
| Synchronizacja pozioma (maks) | 135 kHz |
| Odległość projekcji | 1,3 - 9,3 m |
| Źródło światła | |
| Moc lampy | 240 W |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |