Producenci
Projektor Acer X1526HK DLP FHD/4000ANSI/10000:1/HDMI/USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 |
| Jasność w trybie normalnym | 4000 ANSI |
| Moc lampy | 245 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Kontrast | 10000 :1 |
| Systemy obrazu | NTSC/PAL/SECAM/HDTV/EDTV/SDTV |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.00 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 10.00 m |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Złącza wejścia | HDMI USB |
| Waga (kg) | 2.600 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 322 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 225 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 91 |
| Kolor obudowy | Srebrny (Silver) |
| Maksymalne zużycie energii | 290 W |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Czytnik kart | Nie |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Informacje dodatkowe | Minimalna ogniskowa 15,85 mm Maksymalna ogniskowa: 17,44 mm Minimalna długość przekatnej obrazu: 685,80 mm Maksymalna długość przekątenj obrazu: 7,62 m Typ lampy: OSRAM |
Gwarancja 24 miesiące