Producenci
Projektor Acer Z650 MR.JMS11.001 (DLP; 1080p (1920x1080); 2200 ANSI)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 33 dB |
| Konstrukcja | |
| Wspiera montaż sufitowy | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Czerwony |
| Pozycjonowanie na rynku | Gaming |
| Moc | |
| Pobór mocy | 424 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 360 W |
| Napięcie wejściowe AC | 120 - 230 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 80% |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście AV | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Liczba portów USB 2.0 | 3 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| PC Audio out | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr) | 1 |
| Wejście audio-wideo | Tak |
| Wejście S-Video | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Przetwarzanie wideo | 30 bit |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL NTSC |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1080 (HD 1080) 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| 3D Ready | Tak |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Zasięg obiektywu | 2,6 - 2,78 |
| Długość ogniskowa | 10,2 - 11,22 mm |
| Cyfrowe zbliżenie | 2x |
| Zoom optyczny | 1,1x |
| Rodzaj zoomu | Ręczny |
| Długość stałej ogniskowej | 137,2 cm |
| Stosunek padania | 0.69 - 0.76:1 |
| Projektor | |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 120 kHz |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 4:3 |
| Synchronizacja pionowa (min) | 0,024 kHz |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Synchronizacja pozioma (maks) | 100 kHz |
| Jasność projektora | 2200 ANSI lumeny |
| Technologia projekcji | DLP |
| Synchronizacja pozioma (min) | 15 kHz |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Odległość projekcji | 7,62 - 9,4 m |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 -30° |
| Lampy | |
| Lampy | 240 W |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 4000 h |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Żywotność lamp | 3000 godz. |