Producenci
Projektor BenQ MH760 9H.JH277.14E (DLP; 1080p (1920x1080); 5000 ANSI; 3000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki menu ekranowego | Hiszpański Duński Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Norweski Bułgarski Szwedzki Angielski Portugalski Indonezyjska Japońska koreańska Węgierska Rum Turecka Fiński Chińska uproszczona Włoski Francuska Polski Grecka Hinduska Niemiecki Czeska Tajska Chorwacki Holenderski |
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 33 dB |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Bussines |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Moc | |
| Pobór mocy (tryb gotowości sieci) | 6 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pobór mocy | 490 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 118,4 mm |
| Głębokość produktu | 267,5 mm |
| Szerokość produktu | 411,4 mm |
| Waga produktu | 4,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć lan | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | VGA Prąd przemienny |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Zdanlne wyjścia IR | 2 |
| PC Audio out | Tak |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Wyzwalacz 12V | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście S-Video | 1 |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Tryby kolorów wideo | Bright cinema sRGB Prezentacja |
| Tryby kolorów (3D) | Kino |
| Obsługiwane tryby wideo | 576p 480p 720p 1080p 480i 576i 1080i |
| System formatu sygnału analogowego | NTSC PAL SECAM |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 640 x 480 (VGA) 1600 x 1200 (UXGA) |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 1.15 - 1.5 |
| Zasięg obiektywu | 2,59 - 2,87 |
| Zakres pionowego przesuwania obiektywu | -6 - 6% |
| Przesunięcie | 109% |
| Długość ogniskowa | 16,88 - 21,88 mm |
| Projektor | |
| Korekcja Keystone'a, pion | -30 - 30° |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Technologia projekcji | DLP |
| Jasność projektora | 5000 ANSI lumenów |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1524 - 4572 mm (60 - 180") |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000:1 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 120 Hz |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Lampy | |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Żywotność lampy (tryb ekonomiczny) | 2500 godz |
| Lampy | 370 W |
| Żywotność lamp | 2000 godz. |