Producenci
Projektor BenQ MS535 DLP SVGA/3600AL/15000:1/2xHDMI/MiniUSB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| Rozdzielczość natywna | 640 x 480 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3600 ANSI |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 107.0 mln |
| Kontrast | 15000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.94 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 2.32 m |
| Zoom optyczny | 1.2 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Złącza wejścia | HDMI x2 D-Sub x2 Composite S-VIDEO Audio mini-jack 3,5 mm RS-232 IR Receiver mini USB |
| Złącza wyjścia | D-Sub Out Audio Out |
| Waga (kg) | 2.380 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 332 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 99 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 241 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 252 W |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 32 dB |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Futerał | Nie |
| Informacje dodatkowe | Przesunięcie projekcji (Projection Offset): 106%±5% Częstotliwość odświeżania poziomego: 15K -102KHz Częstotliwość odświeżania pionowego: 23-120Hz Czas Pracy Lampy(Normal/ Eko/ SmartEco): 5000/10000/15000 h Zasilanie: AC100V do 240V, 50Hz do 60Hz Zawartość: Pilot + Baterie RCE013 x 1, Kabel Zasilający Zawartość: Karta gwarancyjna, Instrukcja szybkiego uruchomienia Zawartość: Instrukcja użytkownika na CD, Kabel VGA(D-sub 15pin) |