Producenci
Projektor BenQ MU706 9H.JG377.13E (DLP; WUXGA (1920x1200); 4000 ANSI; 20000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Norweski Chorwacki Hiszpański Duński Chińska uproszczona Tajska Turecka Fiński Rum Szwedzki Indonezyjska Francuska Polski Niemiecki Czeska Holenderski Angielski Bułgarski Portugalski Japońska koreańska Włoski |
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Tryby ustawione | Dynamiczny sRGB 3D zwyczaj Prezentacja |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 28 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Bussines |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 350 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 261 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 331 mm |
| Wysokość produktu | 129,4 mm |
| Głębokość produktu | 246,2 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć lan | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Ilość wbudowanych glosników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Dołączony odtwarzacz/nagrywarka DVD | Nie zawiera |
| Porty i interfejsy | |
| Typ gniazda cardbus pcmcia | Nie |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Wersja MHL | 2.0 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1920 x 1200 (WUXGA) 640 x 480 (VGA) |
| Obsługiwane tryby wideo | 480i 576i 1080p 480p 576p 720p 1080i |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM NTSC PAL |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane formaty 3D | Wspólnie Pakowanie ramek Góra i dół Sekwencja ramkowa |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 16,88 - 21,88 mm |
| Stosunek padania | 1.15 - 1.5:1 |
| Zasięg obiektywu | 2,59 - 2,87 |
| Przesunięcie | 100% |
| Projektor | |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 20000:1 |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 102 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Jasność projektora | 4000 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -40 - 40° |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 7620 mm (30 - 300") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | WUXGA (1920x1200) |
| Lampy | |
| Ilość lamp | 1 lamp(y) |
| Moc lampy (tryp ekonomiczn) | 7500 W |
| Lampy | 240 W |
| Żywotność lamp | 3000 godz. |