Producenci
Projektor BenQ MX550 DLP XGA/3600ANSI/20 000:1/VGA2xHDMI/MiniUSB-B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 4:3 |
| Rozdzielczość natywna | 1024 x 768 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3600 ANSI |
| Moc lampy | 200 W |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1070.0 mln |
| Kontrast | 20000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 5000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Systemy obrazu | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Minimalny rozmiar ekranu | 30 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 300 cali |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -40°/+40° |
| Złącza wejścia | D-Sub S-VIDEO Composite HDMI x2 USB (mini B) Audio In IR Receiver x2 RS-232 |
| Złącza wyjścia | D-Sub Out Audio Out |
| Waga (kg) | 2.300 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 120 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 221 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 296 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 270 W |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 33 dB |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 2.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Futerał | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington | Tak |
| Informacje dodatkowe | Czas Pracy Lampy(Normal/ Eko/ SmartEco/LampSave): 5000/10000/10000/15000 h Kabel VGA (D-sub) |
Gwarancja 24 miesiące