Producenci
Projektor BenQ MX631ST DLP XGA/3200AL/13000:1/HDMI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| HDCP | Nie |
| OSD | Tak |
| Poziom hałasu | 33 dB |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki Francuska Tajska Japońska Hiszpański Angielski Turecka Chińska tradycyjna Rosyjski Arabska Niemiecki Chińska uproszczona Włoski Indonezyjska Czeska Holenderski Fiński Norweski Chorwacki koreańska Węgierska Duński Bułgarski Portugalski Polski Grecka Rum |
| Tryby ustawione | zwyczaj Prezentacja sRGB 3D Jasny Kino |
| Liczba języków OSD | 28 |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 28 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Short throw |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ produktu | Projektor pulpitowy |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Moc | |
| Pobór mocy | 305 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 220 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Głębokość produktu | 232,6 mm |
| Wysokość produktu | 114,4 mm |
| Szerokość produktu | 287,3 mm |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,5 kg |
| Wysokość opakowania | 170 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny VGA |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Ilość wbudowanych głośników | 1 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A Mini-USB B |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4a |
| Wyście mocy ac | Tak |
| Wyjście AV | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Wersja MHL | 2.0 |
| Wejście S-Video | 1 |
| Wejscie Audio (L,P) | 1 |
| Wejście PC (D-Sub) | Tak |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | Tak |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Port RS-232 | 1 |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080i 480i 576i 480p 720p 1080p 576p |
| System formatu sygnału analogowego | SECAM PAL NTSC |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 1600 x 1200 (UXGA) 640 x 480 (VGA) |
| Przetwarzanie wideo | 30 bit |
| Tryby kolorów (3D) | Kino |
| Obsługiwane formaty 3D | Sekwencja ramkowa |
| System obiektywów | |
| Długość ogniskowa | 10.2 - 12.24 mm |
| Zasięg obiektywu | 2,6 - 2,78 |
| Stosunek padania | 0.9 - 1.08:1 |
| Przesunięcie | 110% |
| Projektor | |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 13000:1 |
| Natywna proporcja obrazu | 4:3 |
| Technologia projekcji | DLP |
| Synchronizacja pozioma (min) | 15 kHz |
| Jasność projektora | 3200 ANSI lumenów |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -30 - 30° |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Obsługiwane proporcje obrazu | 16:10 |
| Synchronizacja pionowa (min) | 0,023 kHz |
| Synchronizacja pionowa (maks) | 0,12 kHz |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1524 - 3048 mm (60 - 120") |
| Naturalna rozdzielczość projektora | XGA (1024x768) |
| Synchronizacja pozioma (maks) | 102 kHz |
| Źródło światła | |
| Moc lampy | 196 W |
| Żywotność źródła światła | 4500 h |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 6000 h |