Producenci
Projektor BenQ TH585 DLP FHD 1080p/3500ANSI/10000:1/2xHDMI/USB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Typ projektora | Biznesowy |
| Technologia | DLP |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Full HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 1920 x 1080 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Tryb ekonomiczny | Tak |
| Jasność w trybie normalnym | 3500 ANSI |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 107.0 mln |
| Kontrast | 10000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 4000 h |
| Żywotność lampy w trybie ekonomicznym | 10000 h |
| Minimalna odległość projekcji | 1.50 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 1.65 m |
| Zoom optyczny | 1.1 x |
| Korekcja geometrii obrazu/trapezu/efektu Keystone | -30°/+30° |
| Złącza wejścia | D-Sub HDMI x2 Component Audio In RS-232 IR Receiver x2 |
| Złącza wyjścia | D-Sub Out Audio Out |
| Waga (kg) | 2.790 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 110 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 225 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 312 |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Maksymalne zużycie energii | 340 W |
| Minimalne zużycie energii | 0.5 W |
| Poziom hałasu w trybie normalnym | 35 dB |
| Poziom hałasu w trybie ekonomicznym | 29 dB |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 10.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Futerał | Nie |
| Informacje dodatkowe | Przesunięcie projekcji (Projection Offset): 105% Częstotliwość odświeżania poziomego: 15K -102KHz Częstotliwość odświeżania pionowego: 23-120Hz Czas Pracy Lampy(Normal/ Eco/ SmartEco/LampSave): 4000/10000/8000/15000 h Zasilanie: 100 ~ 240V (50/60Hz) Zawartość: Pilot + Baterie RCV013 x 1, Kabel Zasilający, Karta gwarancyjna Zawartość: Szybka instrukcja obsługi, 2xBaterie AAA do pilota |