Producenci
Projektor BenQ W2700 DLP 4K UHD 2000AL 30.000:1 2xHDMI 3xUSB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 28 dB |
| Konstrukcja | |
| Przeznaczenie | Komputer stacjonarny |
| Typ produktu | Projektor o standardowym rzucie |
| Kolor produktu | Biały Brązowy |
| Moc | |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Pobór mocy | 340 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy (max) | 350 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 280 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Wysokość produktu | 127 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 263 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0a |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów Mini-USB 2.0 | 1 |
| Video | |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 1.13 - 1.47:1 |
| Przesunięcie | 105% |
| Długość ogniskowa | 12 - 15.6 mm |
| Zakres pionowego przesuwania obiektywu | 100 - 110% |
| Współczynnik zbliżenia | 1.3:1 |
| Zasięg obiektywu | 1,9 - 2,47 |
| Projektor | |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 2160p (3840x2160) |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1016 - 5080 mm (40 - 200") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 30000:1 |
| Jasność projektora | 2000 ANSI lumenów |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 120 Hz |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Technologia projekcji | DLP |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Źródło światła | |
| Rodzaj źródła światła | Lampa |
| Ilość lamp | 1 |
| Żywotność źródła światła | 4000 h |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 10000 h |
| Moc lampy | 245 W |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy