Producenci
Projektor Epson EB-800F V11H923540
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 27 dB |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Przeznaczenie | Sufit, Komputer stacjonarny, Ściana |
| Kensington Lock | Tak |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Typ produktu | Projektor ultrakrótkiego rzutu |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 262 W |
| Pobór mocy | 366 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 9,4 kg |
| Głębokość produktu | 375 mm |
| Wysokość opakowania | 345 mm |
| Szerokość opakowania | 530 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,2 kg |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 595 mm |
| Szerokość produktu | 458 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -10 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s |
| Wi-Fi | Nie |
| Przeglądarka internetowa | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Adapter WLAN w zestawie | Tak |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Port DVI | Nie |
| Wyjście audio (prawe/lewe) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Wejscie Audio (L,P) | 3 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 3 |
| Złożone wejście wideo | 1 |
| Port HDBaseT | Tak |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Interfejs SCSI | RS-232C |
| Ilość portów HDMI | 4 |
| Pozostałe funkcje | |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | HTTPS, IPv6, SNMP, ESC/VP.net, PJLink |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produktów na palecie | 12 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85286200 |
| Produkty na palecie (UK) | 12 szt. |
| Video | |
| Tryby kolorów wideo | Tablica Kino Multi-projection Tryb symulacji DICOM Dynamiczny Prezentacja sRGB |
| Pełny HD | Tak |
| Kompatybilność 3D | Nie |
| Przetwarzanie wideo | 10 bit |
| System obiektywów | |
| Stosunek padania | 0.27 - 0.37:1 |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 3,9 mm |
| Rodzaj zoomu | Automatyczna |
| Współczynnik zbliżenia | 1.35:1 |
| Ostrość | Ręczny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zapewnić odpowiednią wentylację urządzenia podczas pracy. Chroń urządzenie przed wilgocią i zalaniem. Nie patrzeć bezpośrednio w wiązkę laserową. |
| Projektor | |
| Ilość kolorów | 1.07 biliona kolorów |
| Korekcja Keystone'a, pion | -3 - 3° |
| Jasność projektora (tryb ekonomiczny) | 3500 ANSI lumenów |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania (długość) | 192 - 240 Hz |
| Emisja ciepła | 1244 BTU/h |
| Korekcja Keystone'a, poziom | -3 - 3° |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 1080p (1920x1080) |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 1651 - 3302 mm (65 - 130") |
| Odległość projekcji (wide) | 0 - 0,4 m |
| Rozmiar matrycy | 1,57 cm (0.62") |
| Technologia projekcji | 3LCD |
| Odległość projekcji (tele) | 0 - 0,8 m |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 2500000:1 |
| Jasność projektora | 5000 ANSI lumenów |
| Źródło światła | |
| Żywotność źródła światła (tryb ekonomiczny) | 30000 h |
| Rodzaj źródła światła | Laser |
| Żywotność źródła światła | 20000 h |
Gwarancja 24 miesiące