Producenci
Projektor LED Silelis Kake Make (Kuka Muka), dla dzieci (640 x 360 natywnie), 1000 Lumenów, 1000:1 (HDMI, USB, AV, audio 3,5mm)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Typ projektora | Kino domowe |
| Technologia | LED |
| Polskie menu ekranowe | Tak |
| Rzeczywisty współczynnik proporcji obrazu | 16:9 |
| Full HD | Tak |
| Ready HD | Tak |
| Rozdzielczość natywna | 640 x 360 pikseli |
| Rozdzielczość maksymalna | 640 x 360 |
| Autofocus | Nie |
| Tryb ekonomiczny | Nie |
| Kontrast | 1000 :1 |
| Żywotność lampy w trybie standard | 50000 h |
| Systemy obrazu | 360p |
| Minimalny rozmiar ekranu | 40 cali |
| Maksymalny rozmiar ekranu | 120 cali |
| Minimalna odległość projekcji | 1.40 m |
| Maksymalna odległość projekcji | 4.00 m |
| Zoom optyczny | 0.0 x |
| Złącza wejścia | HDMI AV-In USB 2.0 (typ A) |
| Złącza wyjścia | Audio mini-jack 3,5 mm |
| Waga (kg) | 0.480 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 161 |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 138 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 62 |
| Kolor obudowy | Fioletowo-żółty |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Moc głośników podstawowych (RMS, łącznie) | 3.0 W |
| Pilot | Tak |
| Gwarancja na lampę | 2 lata |
| Czytnik kart | Nie |
| WiFi | Nie |
| Złącze USB | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Odczyt plików DivX | Nie |
| Futerał | Nie |
| Zabezpieczenie Kensington | Nie |
| Informacje dodatkowe | Projektor wideo LED dla dzieci na licencji bajki Kake Make (w PL Kuka Muka) Małe rozmiary, atrakcyjne wzornictwo i żywa kolorystyka Wymiary: 244 x 208 x 82 mm / Waga tylko 0,48Kg Natywna rozdzielczość 640 x 360 Wykorzystuje lampę LED najnowszej generacji zapewniającą niesamowicie długi czas bezawaryjnej pracy (nawet do 50.000h) Jasność obrazu 1.000 lumenów oraz kontrast 1000:1 Możliwość wyświetlania obrazu o przekątnej do 3 m Wideo może być przesyłane do projektora na 3 różne sposoby: kablem HDMI kablem AV (RCA) z pamięci USB Wbudowany głośnik 3W zapewnia wyjątkowe doznania audio Gniazdo 3,5mm audio pozwala na podłączenie słuchawek lub zestawu audio W komplecie pilot zdalnego sterowania IR Specyfikacja techniczna: System wideo: TFT LCD Jasność: 1000 lumenów Współczynnik kontrastu: 1000:1 Prawdziwa (natywna) rozdzielczość: 640 ×360 pikseli Głośnik: 3W Typ lampy projektora: LED Żywotność lampy: 50000h Odległość projekcji: 1,4m - 4m; Rozmiar obrazu: 1m - 3m; Proporcje obrazu: 16:9 Złącza: USB, AV, HDMI, 3,5mm AUX Pilot zdalnego sterowania IR w komplecie Wymiary: 244 x 208 x 82mm Waga: 0,48kg |