Producenci
Projektor LED Solarny V-TAC 15W Pilot, AUTO, Timer, IP65 Czarny VT-120W 4000K 1200lm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Timer | Tak |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Typ diody LED | SMD |
| Kolor światła | Neutralne białe |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Kąt oświetlenia | 120º |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość przewodu | 3 m |
| Materiały | Aluminium |
| Solar | Tak |
| Moc | |
| Źródło ładowania | Słoneczny |
| Napięcie wejściowe DC | 6 V |
| Czas ładowania | 6 godz |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Pojemność baterii | 12 Ah |
| Moc | 15 W |
| Czas pracy (max) | 12 godz. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 180 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | EMC RoHS CE |
Gwarancja 24 miesiące