Producenci
Projektor LED V-TAC 200W SAMSUNG CHIP PRO-S Czarny VT-44206 4000K 17540lm 5 Lat Gwarancji
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Kąt oświetlenia | 100o |
| Typ modułu LED SMD | Samsung |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Żywotność | 25000 h |
| Typ diody LED | SMD |
| Kolor światła | Zimne białe |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| Strumień świetlny | 17600 lm |
| Konstrukcja | |
| Stopień ochrony IP | IP65 |
| Materiały | Aluminium |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Moc | 200 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Szerokość produktu | 405 mm |
| Wysokość produktu | 326 mm |
| Waga produktu | 2,43 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty | RoHS CE EMC |
Gwarancja 24 miesiące