Producenci
Projektor LED VIVITEK X10-4K 1PD098 (LED; 4K-UHD (3840x2160); 2400 ANSI; 3000000:1)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| HDCP | Tak |
| Poziom hałasu | 30 dB |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna Rosyjski Hiszpański Turecka Szwedzki Tajska Wietnamska Angielski Indonezyjska Japońska Chińska uproszczona Włoski Arabska Niemiecki Czeska Francuska Polski Grecka Holenderski Fiński Portugalski koreańska |
| Liczba języków OSD | 22 |
| Tryby projekcji | Przednie |
| Tryby ustawione | Dynamiczny Kino 3D |
| Poziom hałasu (tryp ekonomiczn) | 26 dB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Pozycjonowanie na rynku | Kino domowe |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 140 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Szerokość produktu | 261 mm |
| Głębokość produktu | 271 mm |
| Wysokość produktu | 166 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Smart TV | Nie |
| Zawartość opakowania | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Multimedia | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Nośnik danych | |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD SDXC |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci | 64 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Interfejs SCSI | RJ-45 |
| Rodzaj złącza HDMI | Pełnorozmiarowy |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Video | |
| Kompatybilność 3D | Tak |
| Obsługiwane rozdzielczości grafiki | 2048 x 1536 (QXGA) 800 x 600 (SVGA) 1280 x 720 (HD 720) 1600 x 1200 (UXGA) 1920 x 1080 (HD 1080) 1024 x 576 (WSVGA) 2560 x 1440 1400 x 1050 (SXGA+) 1280 x 1024 (SXGA) 1360 x 768 (WXGA) 854 x 480 (WVGA) 1280 x 800 (WXGA) 2560 x 1600 (WQXGA) 1280 x 768 (WXGA) 1024 x 768 (XGA) 1920 x 1200 (WUXGA) 800 x 480 (WVGA) 1440 x 900 (WXGA+) 1152 x 864 (XGA+) 640 x 480 (VGA) 3840 x 2160 1680 x 1050 (WSXGA+) |
| Pełny HD | Tak |
| Obsługiwane tryby wideo | 1080p 480i 576i 1080i 480p 2160p 720p 576p |
| System formatu sygnału analogowego | Nieobsługiwany |
| System obiektywów | |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Rodzaj zoomu | Stały |
| Długość ogniskowa | 1,8 - 8,5 mm |
| Przesunięcie | 100% |
| Projektor | |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 97 kHz |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 85 Hz |
| Kompatybilność rozmiaru ekranu | 762 - 5080 mm (30 - 200") |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 3000000:1 |
| Jasność projektora | 2400 ANSI lumenów |
| Technologia projekcji | LED |
| Naturalna rozdzielczość projektora | 2160p (3840x2160) |
| Ilość kolorów | 1.073 billionów kolorów |
| Odległość projekcji | 0,5 - 3,5 m |
| Lampy | |
| Żywotność lamp | 30000 h |